WORKSTATION FOR AutoCAD - HAKAN KARCI

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

WORKSTATION FOR AutoCAD

Düzey 14

AutoCAD

Autodesk'ten AutoCAD bugün mevcut en iyi bilinen ve en popüler bilgisayar destekli tasarım yazılım paketlerinden biridir. Yazılımın ilk kez 1982'de piyasaya çıktığını hesaba katarsanız şaşırtıcı bir başarı elde edersiniz. AutoCAD, birçok farklı sektörde bir ev bularak yaygın olarak kullanılan bir yazılım paketidir. Özellikle mimari ve mühendislik.

Bugün amatör hobilerden kalifiye tasarımcılara kadar herkes, 3B baskı için modeller ve üretim aşamasına girecek nihai tasarımlar oluşturmak için AutoCAD kullanıyor. Sahip olduğunuz öğelerin çoğunun AutoCAD'de oluşturulan bir noktada olması muhtemeldir.

Modern AutoCAD, 2D ve 3D çizim araçları, özel 3D yazdırma özellikleri ve geniş uluslararası standartlara uyumluluk ile gelişmelere ayak uydurmuştur.

SİSTEM ÖNERİLERİ:
Birçok modern profesyonel uygulamadan farklı olarak, AutoCAD, hiper iş parçacıklarından veya ek CPU çekirdeğinden herhangi bir yarar sağlıyorsa, çok az özellik taşıyor. Bir iş istasyonunun CPU saat hızı, sahip olduğu çekirdek sayısından daha AutoCAD'te edineceğiniz deneyimin çok önemli bir belirleyicisidir. Aslında, birçok çekirdeği bulunan CPU'lar ısıyı yönetmek için daha tutucu saat hızlarına sahip olduklarından, çekirdek sayısı çok yüksek olan CPU'ların aynı CPU mimarisi nesnesindeki ancak dört çekirdekli bir çipten önemli ölçüde daha kötü performans göstereceğini görebilirsiniz.
G
enel olarak iyi bir CAD bilgisayarı, tek işlemcili performansa, karmaşık modelleri yerleştirmek için sağlıklı bir RAM'e ve Quadro veya FirePro ürünü gibi profesyonel bir grafik kartına sahip olmalıdır. Bu nedenle, ideal yapılandırmalar için aşağıdaki yönergeleri sunuyoruz.

İşletim sistemi
desteği

Windows 10 64-bit Professional
Windows 8.1 64-bit (Pro)
Windows 7 64-bit (Professional and Ultimate)

+

++

+++

Intel Core CPU (the faster the better)
Nvidia Quadro K620 or better
At least 8GB Memory DDR4-2133
250GB+ SSD Primary Drive
1TB Storage Hard Drive
Windows 10

Intel i7 (daha hızlı daha iyi)
Nvidia Quadro P2000 veya daha iyi
En az 16GB Bellek DDR4
250GB + SSD Birincil Sürücü
1 TB Depolama Sabit Disk
Windows 10

Hız aşırtmalı Intel Core i9
Nvidia P4000 veya daha iyi
32GB-64GB Bellek DDR4
256GB + NVMe veya M.2 SSD Sürücü
1 TB Depolama Sabit Disk
Windows 10


Yorum yok
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön